Çedfem 37. Yapı Fuarı TURKEYBUILD İstanbul’da | 01-05-2014

1978 yılından bu yana her yıl büyüyen fuar alanları, zenginleşen ürün ve hizmetleri, artan yerli ve yabancı katılımcı sayısı ile dünya standartlarında hizmet sunan uluslararası bir YAPI MALZEMELERİ ve TEKNOLOJİLERİ zirvesi  olan 37. Yapı fuarı, 06-10 Mayıs tarihleri arasında TURKEYBUILD İstanbul’a Çedfem Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak katılacağız. 

 

YAPI FUARI - TURKEYBUILD bölge yapı sektörünün en son ürün ve hizmetlerini sergileme ve takip etme olanağı sunmanın ötesinde, uluslararası bir “İş Geliştirme Platformu” olarak öne çıkmaktadır. Sektör için yeni pazarlar oluşturulması, sektöre ve ülke ekonomisine ticari fayda sağlanması için YAPI FUARI - TURKEYBUILD, her yıl içeriği zenginleştirilen etkinliklerle güçlendirilmektedir.

 

Farklı başlıklardaki profesyonel ve sosyal organizasyonlar, “Konuk Ülke” projeleri, uzun yıllardır yapılan ve yapı sektöründe kurumsal itibar araçlarından biri haline dönüşen geleneksel Altın Çekül “Yapı Ürün Ödülü” ile Altın Mıknatıs “En İyi Stand Tasarımı Ödülü” bu çalışmalardan sadece bazılarıdır. Bu yöndeki yapılanmalara en somut örnekler 2011 yılında ilki gerçekleştirilen “Konuk Ülke - Rusya”, 2012 yılında düzenlenen “Konuk Ülke - Almanya” ve 2013 yılında düzenlenen "Konuk Ülke Azerbaycan" projeleridir.

 

Çedfem Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. olarak 12B No’lu salondaki standımızda siz değerli ziyaretçilerimizi de yanımızda görmek isteriz..