• Çevre Danışmanlık Hizmetleri

  Mülga Çevre ve Orman Bakanlığı tarafından 29 Nisan 2009 tarih 27214 sayı ile yayınlanmış olan Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik Ek-1 ve Ek-2 listesinde yer alan kuruluşlara, bünyelerinde çevre yönetim birimi kurmak veya Bakanlık tarafından yetkilendirilen Çevre Danışmanlık firmaları ile sözleşme yapmak zorunluluğu getirilmiştir.

  Ayrıca firmalar elektronik ortamda almak zorunda oldukları Çevre izinlerini de bu Çevre Görevlileri veya Danışmanlık Firmaları aracılığıyla almak zorundadırlar.

  Danışmanlık hizmeti kapsamında; firmanın çevre ile ilgili yasal düzenlemeleri yapılmakta, Bakanlık bildirimleri yapılmakta, Çevre izinleri alınmakta, saha çalışmaları yapılmakta, eğitimler verilmekte dolayısıyla firmanın  çevresel yönden yasalara uygun ve sürdürülebilir bir çevresel yapıya ulaşması sağlanmaktadır.

  Çedfem Mühendislik Ltd Şti, her zaman olduğu gibi Bu konuda da Bakanlık tarafından yetkilendirilen ilk kuruluşlardan olmuştur. 20 yıllık deneyimi ile gerçek anlamda danışılabilir bir kurum olarak 100 e yakın firmanın danışmanlık hizmetlerini yürütmektedir.

   

 • Yetki Belgeleri

  Belgeleri büyütmek için lütfen belgelerin üzerine tıklayın...

  Lütfen fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın...
  Danışmanlık Yeterlik Belgesi
  Hizmet Yeterlik Belgesi
 • Referanslar

  Lütfen fotoğrafları büyütmek için üzerine tıklayın...
  Man Türkiye
  BP Petrolleri
  Borçelik
  Borusan
  Borusan Makine ve Güç S.
  Nesttle
  Erikli
  Şişecam
  Coşkunöz
  Cp
  Akbaşlar Tekstil
  İlay Tekstil
  Contitech
  Emek Yağ
  Kükre Gıda
  Demisaş
  Polimiks
  Yarış Kabin
  Bak Ambalaj
  Enternasyonel Gravür
  Bilecik OSB Müdürlüğü