Telefon
444 50 48
E-mail
laboratuvar@cedfem.com.tr
Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:30 - 18:00
English
ANALİZ HİZMETLERİ
» Hakkımızda
ÇEDFEM ANALİZ HİZMETLERİ

Kuruluşumuz, Çedfem Mühendislik Ltd Şti bünyesinde 2003 yılında Çevre Laboratuvar birimi olarak faaliyetlerine başlamış, 2006 yılında ise Çedfem Çevre Analizleri Ltd Şti ünvanıyla ayrı bir tüzel kişilik haline gelmiştir.

Çedfem Çevre Analizleri Ltd Şti, tüm çevre, işçi sağlığı ve iş güvenliği alanlarında tüm analiz ve ölçümleri yapabilmeyi hedef seçmiş ve bu yönde çalışmalarını sürdürmektedir.

Faaliyetlerini bünyesinde oluşturduğu TSE EN ISO 17025 Kalite Sistemi gerekleri doğrultusunda sürdüren kuruluşumuz, hizmetleri ile ilgili Türk Akreditasyon Kurumundan ( TÜRKAK ) akreditasyon, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından da Yeterlik Belgesi sahibidir.

Kurumumuzda yapılan tüm ölçüm ve analizler uluslararası kabul edilmiş standart ve metotlara uygun, izlenebilirliliği sağlanmış olarak yapılmaktadır.

 • KALİTE POLİTİKAMIZ

   Müşterilerimize verdiğimiz ölçüm hizmetinin kalitesini, hatasız, profesyonelce çalışma ve iyi mesleki uygulamalar ile sürekli geliştirerek, ülkemizde ve yurt dışında bu konuda uzman olarak tanımlanmak,

   Yaptığımız ölçümleri, ülkemiz ve uluslararası Standartlara, metotlara ve müşteri şartlarına uygun olarak, uzman personelimiz ve teknolojik olarak yeterli cihazlar ile gerçekleştirmek,

   TS EN ISO / IEC 17025 standardı çerçevesinde hazırlanan Kalite Yönetim Sistemimizi tüm çalışanlarımızın bilmesini , uygulanmasını, sürdürülmesi ve iyileştirilmesini sağlamak. Bu amaca yönelik olarak eğitimlerin sürekliliğini sağlamak.

   ÇEDFEM ÇEVRE ANALİZLERİ LTD ŞTİ laboratuvarı ve çalışanlarını teknik kararları etkileyebilecek her türlü ticari, mali ve diğer baskılardan uzak tutmak ve Laboratuvar karar verme bağımsızlığına olan güven ve deney ile ilgili dürüstlüğünü tehlikeye atacak hiçbir faaliyet içerisine girmeyerek Tarafsızlığımızı daima korumak. Müşterilerimiz ile ilgili tüm bilgileri “gizlilik” prensibi ile saklamak

 • HEDEFLERİMİZ

   - Kaynak yönünden yeterli bir kuruluş olmak
   - Müşteri şikayetlerini minumum seviyede tutmak
   - Planlama süresine uymak
   - Arıza nedeniyle oluşan ölçüm duruşlarını engellemek
   - Ölçüm uygunsuzluğunu sıfır seviyesinde tutmak
   - Ölçüm belirsizliklerini en aza indirmek
   - Ölçüm parametrelerini artırmak
 • FOTOĞRAFLAR

   cedfem1    cedfem2    cedfem3

up