Telefon
Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:30 - 18:00
English
ÇEDFEM MÜHENDİSLİK
» Hakkımızda

ÇEDFEM Mühendislik ltd Şti;

Kuruluş amacı; Türkiye de 1993 yılında çıkarılan ÇED (Çevresel Etki Değerlendirmesi) Yönetmeliği kapsamında, ÇED raporlarının hazırlanması ve buna yönelik olarak proje sahiplerine danışmanlık hizmeti verilmesidir.

Kuruluşumuz, Çevre Bakanlığı tarafından 1994 yılında bu kapsamda yetkilendirilen ilk firmalardandır.

1994 yılından buyana edindiği tecrübeleri firmalara danışmanlık anlamında da sunmaya başlayan kuruluşumuz bu alanda da tesislere önemli katkılar sağlamaktadır.

ÇED Raporlarının hazırlanması ile başlayan faaliyetlerimiz, tesislerin tüm yasal izinleri, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi danışmanlık hizmetleri, atık yönetimi, toprak koruma projeleri, Ekolojik Rapor, Seragazı hesaplamaları, Karbon ayak izi çalışmaları, Biyolojik Çeşitlilik Envanterinin çıkarılması, IPARD hibe projeleri gibi konularda danışmanlık hizmeti verecek kapsama ulaşmıştır.

ÇEDFEM Mühendislik Hizmetleri Ltd Şti faaliyetlerini İstanbul, İzmir ve Bursa'da bulunan üç lokasyonda sürdürmektedir.

 • VİZYONUMUZ

   • ÇED ve Çevre danışmanlığı başta olmak üzere Çevrenin korunması konularında çalışan ve müşterilerin sürdürülebilir çevre hedeflerine ulaşma yöntemlerini planlayan, yöneten, ülkenin ilk çevre danışmanlık şirketlerden birisiyiz.

   • Teknik ve stratejik deneyimlerimiz ve yeterliliklerimiz doğrultusunda müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörerek, bu ihtiyaçlara göre stratejik planlar geliştiriyoruz.

   • Sektörde en gelişmiş ve yüksek standartları uyguluyor, sürdürülebilir çevre hedefiyle profesyonel faaliyetleri destekliyoruz.

 • MİSYONUMUZ

   Bilim ve mühendislik esaslarında, her biri konusunda uzman ekimiz ile müşterilerimizin Çevre mevzuatları kapsamında ki ihtiyaçları ve hedeflerine dayalı açık, anlaşılır, yenilikçi ve uyumlu çözümleri sunmaktayız.

   Çevresel etkileri azaltmanın fırsatlarını arıyor, insan sağlığı ve sürdürülebilir çevreye yönelik uygun yöntemleri geliştirmekte ve bu yöntemleri müşterilerimize sunmaktayız.

 • FOTOĞRAFLAR

   cedfem2    cedfem1    cedfem3

up