Telefon
Çalışma Saatleri
Hafta İçi: 08:30 - 18:00
English
ÇEDFEM MÜHENDİSLİK
» » » ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı

ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Danışmanlığı

Çevresel sorunların daha fazla dile getirilmesi ve en önemlisi dile getirilen bu sorunlarla insanların daha sık karşılaşmaları (aşırı sıcaklık, aşırı yağmurlar, seller, fırtınalar, hortumlar vb.) çevre bilincinin artmasında önemli rol oynamıştır.

Bu bilinç sadece kişisel düzeyde kalmayıp kuruluşlar ve ulusal hükümetler düzeyinde yaşanmaktadır. Uluslar bu bilince bağlılıklarını uluslararası anlaşmalar ve sözleşmelere taraf olarak göstermektedir. Kuruluşlar için durum daha da önem kazanmaktadır çünkü kuruluşlar müşteri, piyasa koşulları, rekabet şartları, çalışanlar, komşular ve gittikçe artan yasal mevzuat baskısı altındadır.

Kuruluşların sahip olduğu çevre bilincini yukarıda belirtilen gruplara göstermesinin yolların başında bünyesinde oluşturduğu ve belgelediği Çevre Yönetim Sistemi gelmektedir. Çevre Yönetim Sistemi baskı gruplarının beklentilerine cevap vermekle kalmayıp, kuruluşların süreçlerini daha iyi yönetmelerini ve en önemlisi bu sistemin etkinliği ile ekonomik kazanç sağlamalarına yardımcı olmaktadır. Ekonomik kazanç iş alabilme, rekabette öne çıkma, müşteri memnuniyeti ve tasarruf kaynaklı olmaktadır.

ÇEDFEM, Çevre Yönetim Sisteminin kuruluşlarda kurulması, uygulanması ve iyileştirilmesi konularında danışmanlık desteği vermektedir. Bu konuda saha tecrübesiyle, uygulamaya yönelik sistem tecrübesiyle fark yaratmaktadır.

 • REFERANSLAR

   Ford
   Tofaş
   MAN
   Mercedes
   Hyundai
   Kansai
   Eaton
   Çelebi Bandırma Limanı
   Plastmet
   Bayrak Plastik
   Murat Ticaret
   Ağırman Makine

17-11-2017, 11:46 / Danışmanlık

Yorum Ekleyiniz


up